vlaamse bridge liga

Clubs in de VBL - lijst per District

109 Vlaamse clubs zijn ingedeeld in 7 districten.
Indien je dat wenst, kan je ook op naam zoeken of op speeldagen.
Je kan ook op de kaart zoeken

district : Antwerpen - Dender-Waasland - Kempen - Limburg - Oost Vlaanderen - Vlaams Brabant - West Vlaanderen



Antwerpen

Argus:


Lokaal: De Caters
Kerkstraat 22
2970 ’s-Gravenwezel
Speeldagen:ma 19:30 (enkel leden)
wo 13:15 (Open)

Contact: André Vanweddingen
Eugeen Dierckxlaan 27
2970 Schilde
Gsm: 0475 93 79 70
Tel: 03 383 01 08
E-mail: André Verweddingen


Beerschot


Lokaal: Royal Beerschot Bridgeclub
Groeningenlei 62
2550 Kontich
Gsm: 0475 79 73 33

Speeldag:
do 13:45 - 17:30

Contact: Liliane Chabot
Eglantierlaan 3 bus 20
2020 Antwerpen
Gsm: 0477 62 75 41
Tel: 03 295 40 89
E-mail: Liliane Chabot


Boechout Sint-Bavo


Lokaal: Capenberg
Borsbeeksesteenweg 45
2530 Boechout

Speeldagen:
do 13:30 - 18:00
ma 13:30 - 17:30

Contact: Willy Mertens
Volderij 19 bus 302
2550 Kontich
Gsm: 0494 39 60 39
Tel 03 455 92 43
E-mail: Willy Mertens


Boeckenberg


Lokaal: Boeckenberg Sportcenter
Grensstraat 9
2100 Deurne
Gsm: 0496 26 95 70

Speeldagen:
di 19:30 - 23:00: 2 reeksen - groen: beginners/recreanten - rood: gevorderden
wo 14:00-17:30
vr 20:00 - 23:30

Contact: Ludo Bogaerts
Hillaarseik 1
2500 Lier
Gsm: 0474 62 25 06
Tel: 03 218 41 37
E-mail: Ludo Bogaerts


Brasschaatse


Lokaal: Amicale Cepa Wintertennis
Hoogboomsteenweg 26
2950 Kapellen
Tel: 03 295 90 70

Speeldagen:
ma 13:30 - 17:00
wo 20:00-23:30
vr 13:30 - 17:00

Contact: Guy Verstraelen
Kapellensteenweg 158
2920 Kalmthout
Gsm:0476 37 13 11
Tel: 03 666 61 33
E-mail: Guy Verstraelen


Buizegem


Lokaal: De Schrans
Molenveldlaan 4
2650 Edegem

Speeldag:
do 13:45 - 17:15

Contact:Marcel Maes
Kievitlaan 5B
2630 Aartselaar
Tel: 03 887 67 12
Gsm: 0498 46 59 25
E-mail: Marcel Maes


De Klinkaert


Lokaal: Dienstencentrum Romanza
Klaproosstraat 74
2610 Wilrijk (Antwerpen)
Tel: 03 292 33 70

Speeldag:
ma 13:30 - 17:30

Contact: Frans Tobback
Antwerpsestraat 136
2850 Boom
Gsm: 0472 78 29 450
E-mail: Frans Tobback


Den Brandt


Lokaal: T.C. Den Brandt
Ahornenlaan 31
2610 Wilrijk (Antwerpen)
Tel: 03 827 06 88

Speeldagen:
ma 14:00 - 17:30
vr 14:00 - 17:30

Contact: Jan Vanhavenberge
Ooststatiestraat 155
2550 Kontich
Gsm: 0477 46 56 17
E-mail: Jan Vanhavenberge


Denksportclub UA


Lokaal: Café Den Draak
Draakplaats 1
2018 Antwerpen
Tel: 03 827 06 88

Lokaal teams: Riviera Clubhouse
Schotensesteenweg 432
2100 Deurne
Tel: 03 324 27 86

Contact: DUA vzw
Begijnenstraat 61
2000 Antwerpen
Tel 03 213 16 66
E-mail: Stefan Waegemans


Edegem


Lokaal: Sportcentrum Mariënborgh
Doornstraat 69
2650 Edegem

Speeldagen:
ma 20:00 - 23:30
wo 13:30
do 20:00 - 23:30

Contact:Isabelle Demaerel
Drie Eikenstraat 345
2650 Edegem
Tel: 03 449 00 11
E-mail: Isabelle Demaerel


Herakles


Lokaal: Bowling Stones
Autolei 113
2160 Wommelgem (Antwerpen)

Lokaal teams: Parochie zaal Ekeren-Donk
Josef Ickxstraat 10
2180 Ekeren

Contact: Yves Caeymaex
Bisschoppenhoflei 10
2930 Brasschaat
Gsm 0497 64 95 63
Tel: 03 645 62 33
E-mail: Yves Caeymaex


Kwadraat


Lokaal: Amicale Cepa Wintertennis
Hoogboomsteenweg 26
2950 Kapellen
Tel: 03 295 90 70

Speeldagen:
ma 19:30 - 23:00
di 13:30 - 17:00

Contact: Annie Famaey
Arthurdreef 10
2900 Schoten
Gsm: 0474 73 95 07
Tel: 03 636 31 53
E-mail: Annie Famaey


Lier


Lokaal: Café Refuge
Zimmerplein 12
2500 Lier
Tel: 03 480 66 40

Speeldagen:
di 20:00 - 23:30: 1ste dinsdag van de maand: Butler
do 20:00 - 23:30: 3de donderdag van de maand: Butler

Contact: Marc Van Uffelen
Frederik Peltzerstraat 74 Bus 102
2500 Lier
Gsm: 0494 03 33 10
E-mail: Marc Van Uffelen


Lint


Lokaal: OC De Witte Merel
Liersesteenweg 25
2547 Lint
Tel: 03 455 12 13
E-mail: Club E-mail

Speeldag:
ma 19:30 - 23:00: Niet-rokers

Contact: Herman Claus
Hoog Lachenen
10, 2500 Lier
Gsm: 0474 33 16 32
Tel: 03 480 68 68
E-mail: Herman Claus


Maccabi


Lokaal teams: Riviera Clubhouse
Schotensesteenweg 432
2100 Deurne

Contact: Olivier Harroy
Frans Birontlaan 24
2600 Berchem (Antwerpen)
Gsm: 0475 34 74 15
Tel: 03 830 02 72
E-mail: Olivier Harroy


OKRA Ranst


Lokaal: Seniorenlokaal
Valkenlaan 1
2520 Ranst
Gsm: 0476 31 88 08

Speeldagen:
wo 19:30 - 21:00
vr 13:30 - 17:00

Contact: Walter Deproost
Albertkanaalbaan 13 b3
2110 Wijnegem
Tel: 03 485 59 69
E-mail: Walter Deproost


Riviera


Lokaal: Riviera Clubhouse
Schotensesteenweg 432
2100 Deurne
Tel: 03 324 27 86
E-mail: Club E-mail

Speeldagen:
di 14:00 - 18:00: Spelen in reeksen
wo 14:00 - 18:00: Spelen in reeksen
do 20:00 - 23:55: Spelen in reeksen
za 14:00 - 18:00
zo 09:45 - 13:00: Spelen in reeksen

Contact: Agnes Lauryssens
Neervelden 67
2930 Brasschaat
Gsm: 0475 85 22 28
E-mail: Agnes Lauryssens


Royal Squeeze


Lokaal: Bowling Stones
Autolei 113
2160 Wommelgem (Antwerpen)

Contact: Royal Squeeze Bridge Club
Reeboklaan 3, 2600 Berchem (Antwerpen)
Gsm: 0476 36 71 90
E-mail: Club E-mail



SAC Bridge


Lokaal: 't Spieken
Hanegraefstraat 5
2050 Antwerpen
Tel: 03 219 05 86

Speeldagen:
di 13:45 - 17:15
wo 13:45 - 17:15
vr 13:45 - 17:15

Contact: Marc Vermeulen
J.Wuytslaan 21 bus 1
2100 Deurne
Tel: 03 321 09 78
E-mail: Marc Vermeulen


Startclub


Lokaal: Boeckenberg Sportcenter
Grensstraat 9
2100 Deurne
Gsm: 0496 26 95 70

Speeldag:
ma 20:00 - 23:30

Contact: Lisette Berghs
Reeboklaan 3
2600 Berchem (Antwerpen)
Gsm: 0476 36 71 90
E-mail: Lisette Berghs


Ter Linden


Lokaal: Kattenbroek 35
2650 Edegem
Tel: 03 457 77 47

Contact: Herlinda Kreusch
Marie-Joséelaan 80
2600 Berchem (Antwerpen)
Gsm: 0495 40 21 50
Tel 03 230 04 79
E-mail: Herlinda Kreus



Ternesse


Waar: Ternesse Golf Club
Uilenbaan 15
2160 Wommelgem
Tel: 03 355 14 31

Contact: Eddy Goeman
Te Boelaerlei 105
2140 Borgerhout (Antwerpen)
Gsm: 0495 78 70 26
Tel: 03 366 46 74
E-mail: Eddy Goeman


Wilg & Donk


Lokaal: Gemeentelijk Ontmoetingscentrum
Schijnparklaan 3
2900 Schoten
Tel: 03 658 99 68
E-mail: Club E-mail

Speeldag:
di 20:00 - 23:30

Lokaal & Lokaal teams:: Parochiezaal Ekeren Donk
Jozef Ickxtraat 10
2180 Ekeren (Antwerpen)
Tel: 03 645 20 35

Speeldag:
vr 20:00 - 23:30

Contact: Manu Raedschelders
Julialei 17
2930 Brasschaat
Tel: 03 651 47 04
E-mail: Manu Raedschelders


Zevenbergen


Lokaal: Sportcentrum Zevenbergen
Antwerpsesteenweg 493
2500 Lier
E-mail: Club E-mail

Speeldag:
ma: 19:30 - 23:30

Contact: Francois Van Camp
Vredelaan 15
2500 Lier
Gsm: 0477 66 93 83
E-mail: Francois Van Camp

Dender-Waasland

Beveren


Lokaal: Feestzaal Olympia
Kruibekesteenweg 8
9120 Beveren-Waas
Tel: 03 775 27 96

Speeldagen:
Maandag: Feestzaal Olympia
20:00 - 23:15

Donderdag: Zaal Beckhand
Gasdam 4
9120 Beveren-Waas
14:00 - 17:30

Vrijdag:Lokaal teams: Molenberg
Oude Zandstraat 34
9120 Beveren-Waas
20:00 - 23:30

Contact: Kristin Hendrickx
Pothoekstraat 146
2060 Antwerpen
Gsm: 0475 45 30 14
Tel: 03 235 98 13
E-mail: Kristin Hendrickx


De Kollebloem


Lokaal: Chalet Tennisclub De Hasselt
Kerkhofstraat
2870 Puurs
Tel: 03 889 08 09

Speeldagen:
ma 13:30 - 17:00: Niet-rokers
wo 19:30 - 23:00: Niet-rokers

Contact:Jos Van Beneden
Kebbinglei 15
2830 Willebroek
Gsm: 0486 53 97 10
Tel: 03 886 46 58
E-mail: Jos Van Beneden


De Wase Sint-Niklaas


Lokaal: De Wase Bridge
Beeldstraat 15
9100 Sint-Niklaas
Tel: 03 776 60 28

Speeldag:
wo 13:30 - 17:30

Contact:Philippe Hanssens
Parklaan 63 bus 2
9100 Sint-Niklaas
Gsm: 0475 24 53 08
Tel: 03 776 14 49
E-mail: Philippe Hanssens


Klein Brabant


Lokaal: Zaal De Club
Stationsstraat 28
2880 Bornem

Speeldagen:
wo 13:30 - 17:30
do 20:00 - 23:55

Contact: Magda Glassée
Grotstraat 24
1880 Kapelle-op-den-Bos
Gsm: 0496 59 36 18
Tel: 015 71 19 91
E-mail: Magda Glassée


Lokeren


Lokaal & Lokaal Teams: Cultureel Centrum Lokeren (Zaal D)
Kerkplein 6
9160 Lokeren

Contact: Fanny De Meulenaer
F. Timmermanslaan 21
9111 Belsele (Sint-Niklaas)
Gsm: 0495 47 27 68
Tel: 03 776 54 47
E-mail: Fanny De Meulenaer


Mercator


Lokaal: Bibliotheek Rupelmonde
Kloosterstraat 21
9150 Rupelmonde
Gsm: 0474 96 10 54

Speeldagen:
di 14:00 - 17:30: Niet-rokers
do 14:00 - 17:30: Niet-rokers

Contact: Herman Vervoort
Spoorweglaan 119
2610 Wilrijk (Antwerpen)
Gsm: 0497 45 57 68
Tel: 03 440 13 04
E-mail: Herman Vervoort


Reinaert


Lokaal: QC Stables
Beeldstraat 15
9100 Sint-Niklaas
Tel: 03 777 63 77

Speeldag:
di 19:30 - 23:30

Contact: Robert Krekelbergh
Koningin Elisabethplein 25
9100 Sint-Niklaas
Tel: 03 776 51 50
E-mail: Robert Krekelbergh


Ros Beiaard


Lokaal: RVT Sint-Antonius Zorgpunt De Brug
Rootjensweg 77
9200 Grembergen
Tel: 052 21 09 91

Speeldag:
wo 19:00 – 23:00

Contact: Marc Vereecken
Binnenstraat 32
9280 Lebbeke
Gsm: 0475 76 85 40
E-mail: Marc Vereecken


't Biedtje


Lokaal: Triphon
Eksaardedam 15
9180 Moerbeke-Waas
Tel: 09 346 77 92

Speeldag:
ma 19:30 - 23:00

Contact: Marc Van Goethem
Heikant 5
9240 Zele
E-mail: Marc Van Goethem


Waasmunster


Lokaal: Sint-Janskring
Sijpstraat 80
9250 Waasmunster

Lokaal Teams: Climax
Dries 33
9112 Sinaai-Waas
Tel: 03 772 16 44

Speeldagen:
ma 19:30 - 23:00
vr 14:00 - 17:30

Contact: Karel Meijfroidt
Patotterij 15
9111 Belsele (Sint-Niklaas)
Gsm: 0485 64 42 42
E-mail: Karel Meijfroidt

Kempen

Beerse


Lokaal: De Ontmoeting
Boudewijnstraat 10
2340 Beerse

Speeldagen:
wo 13:30 - 17:30 Wekelijkse drive
do 14:00 - 17:00 Vrij spelen

Contact: Monique Luyten
Rerum Novarumlaan 2
2340 Beerse
Tel: 014 61 58 96
E-mail: Monique Luyten


Brechtse


Lokaal: Het Sluisken
Gasthuisstraat 11
2960 Brecht

Speeldag:
ma 19:30 - 23:00

Contact: Magda Reynders
Leopoldslei 175
2930 Brasschaat
Gsm: 0478 23 66 94
E-mail: Magda Reynders


Essense


Lokaal: Sportpark Hemelrijk
Moerkantsebaan 34
2910 Essen

Speeldag:
di 19:50 - 23:30

Lokaal: De Rex
Spoorwegstraat 11
2910 Essen

Speeldag:
wo 13:30 - 17:00

Lokaal teams:Natuurvrienden De Nieuwe Berk
Oude Baan 110
2910 Essen

Contact: Miriam Goossens
Moerkantsebaan 130
2910 Essen
Gsm:0468 48 89 40
Tel 03 667 31 94
E-mail: Miriam Goossens


Geel


Lokaal: Het Geels Brouwhuis
Nieuwstraat 41
2440 Geel

Speeldag:
di 19:30 - 23:00
Gsm: 0470 71 02 14

Contact: Ivo Corten
Kanunnikenblok 29
2440 Geel
Tel: 014 72 37 14
E-mail: Ivo Corten


Gielse Squeezers


Lokaal: Café/Taverne De Valk
Kloosterstraat 90
2275 Gierle

Speeldag:
vr 19:30 - 23:00
Tel: 014 55 78 69

Contact: Nick Van Cleuvenbergen
Den Bosberg 29
2275 Gierle
Gsm: 0494 12 00 10
E-mail: Nick Van Cleuvenbergen


Goldstar-Carta Mundi


Lokaal: Hotel Corsendonk Viane
Korte Vianestraat 2
2300 Turnhout

Speeldag:
ma 19:30 - 23:00

Lokaal teams: Café Sint Pieter
Grote Markt 60
2300 Turnhout

Contact: Chris Falleyn
Broekstraat 7 bus 4
2460 Tielen
Gsm: 0498 72 51 69
E-mail: Chris Fallyn


Hoogstraatse


Lokaal: Socioclub HVV
Katelijnestraat 25-27
2320 Hoogstraten
Tel: 03 314 68 35

Speeldag:
di 19:30 - 23:00 2 lijnen

Lokaal teams: Oud Hoogstraten
Peperstraat 2
2320 Hoogstraten
Tel: 03 284 12 20

Speeldag:
do 13:30 - 17:00

Contact: Paul Cools
Tinnenpotstraat 12
2320 Hoogstraten
Gsm: 0497 25 65 54
Tel: 03 314 41 05
E-mail: Paul Cools


Kalmthout


Lokaal: Strijboshof
Achterbroeksteenweg 69
2920 Kalmthout
Tel: 03 666 81 84

Speeldag:
wo 19:45 - 23:15

Contact: Margriet Heynig
Miksebaan 252 A, bus A 202
2930 Brasschaat
Gsm: 0468 29 62 00
Tel: 03 666 84 74
E-mail: Margriet Heynig

Kastelse


Lokaal: Rielenhoef
Lage Rielen 16
2460 Kasterlee

Speeldagen:
ma 19:30 - 23:00
di 14:00

Contact: Gustaaf Jonckers
Sint Hubertusstraat 20
2340 Beerse
E-mail: Gustaaf Jonckers

Okra Bridge Zoersel


Lokaal: Okra
Gestelsebaan 104
2980 Zoersel
Tel: 03 385 49 29

Speeldag:
vr 13:30 - 17:00

Contact: Herman Van Deun
Jacobslaan 15
2980 Zoersel
Tel: 03 384 13 53
E-mail: Herman Van Deun


Oostmalle


Lokaal: Café De Valk
Kloosterstraat 2
2390 Oostmalle
Tel: 03 311 56 36

Speeldag:
zo 09:30 - 12:30

Lokaal: Gildelokaal
Hoogstraatsebaan 47
2390 Oostmalle
Tel: 03 311 73 62

Speeldag:
do 19:30 - 23:00

Contact: Ria Hendrickx
Sint-Laurentiuslaan 17
2390 Oostmalle
Gsm: 0498 74 60 34
Tel: 03 312 17 24
E-mail: Ria Hendrickx

Retiese


Lokaal: Sportcomplex Den Bempd
Turnhoutsebaan 40
2470 Retie
Tel: 014 37 00 41
E-mail: Club E-mail

Speeldagen:
di 19:30 - 23:00 Beginners
do 19:30 - 23:00

Contact: Martijn Verstraelen
Racingstraat 15
2300 Turnhout
Gsm: 0474 55 23 17
E-mail: Martijn Verstraelen

Limburg

Acol


Lokaal: Bridgeclub Acol
Melbergstraat 1C
3600 Genk

Speeldagen:
ma 13:30 - 17:00 Cursisten en beginners
wo 13:30 - 17:00

Lokaal: GTC Tentakel
Kneuterweg 2
3520 Zonhoven

Speeldag:
do 13:30 - 17:00

Contact: Maurice Didden
Daalbroekstraat 54
3630 Maasmechelen
Tel: 089 76 00 24
E-mail: Maurice Didden


Alken


Lokaal: d’Erckenteelcentrum
Parkstraat
3570 Alken

Speeldag:
ma 19:30

Contact: Henri Vanstraelen
Lindestraat 27
3570 Alken
Gsm: 0477 47 76 47
Tel: 011 31 19 67
E-mail: Henri Vanstraelen


Beau Bridge Club


Lokaal: Hotel Beau Sejour
Dorpsstraat 59
3650 Dilsen-Stokkem
Tel: 089 75 77 91
E-mail: Club E-mail

Speeldagen:
di 13:30 - 17:30 in meerdere lijnen
vr 13:30 - 17:30

Contact:Guy Schoups
Genkersteenweg 10
3690 Zutendaal
Tel: 089 61 12 48
E-mail: Guy Schoups


Bilzen


Lokaal: De Kimpel
Eikenlaan 27
3740 Bilzen

Speeldagen:
ma 14:00 - 17:30
vr 19:30 - 23:00

Contact: Maria Slegers
Pijpenhof 39
3740 Bilzen
Gsm: 0474 35 05 59
Tel: 089 41 15 32
E-mail: Maria Slegers


Bree


Lokaal: De Refferie - Kim Clijsters Sports and Health Club
Watertorenstraat 16A
3960 Bree
Tel: 089 71 07 42
E-mail: Club E-mail

Speeldagen:
ma 19:30 - 23:00
wo 19:30 - 23:00 met begeleiding beginners

Contact: Luigi Battain
Blauwe Keistraat 12
3670 Meeuwen-Gruitrode
Tel: 089 85 67 90
E-mail: Luiggi Battain


De Eburoon


Lokaal: Café Lido
Grote Markt 19
3700 Tongeren
Tel: 012 23 20 73

Speeldagen:
ma 20:00 - 23:30
do 20:00 - 23:30: Niet-rokers

Contact: Robert Dessers
Broedersgaarde 8
3700 Tongeren
Tel: 012 39 42 35
E-mail: Robert Dessers


De Teuten


Lokaal: Hotel-Restaurant Carré
Dorperheide 31
3920 Lommel
Tel: 011 54 60 23

Speeldagen:
do 19:45 - 23:15 Niet Rokers
zo 10:00 - 14:00 Niet Rokers

Contact: Leen Neels
Vreyshorring 63
3920 Lommel
Gsm: 0484 63 61 36
E-mail: Leen Neels

Genk


Lokaal: Petanque Club Genk
Melbergstraat 1C
3600 Genk

Speeldagen:
ma 14:00 - 17:30
di 20:00 - 23:30
do 20:00 - 23:30

Contact:Christel Donners
Lijsterbesstraat 4
3600 Genk
Gsm: 0479 62 74 32
E-mail: Christel Donners


Genkt en Denkt


Lokaal: Dienstencentrum Ter Hooie
Hooiplaats 14 bus 1
3600 Genk

Speeldagen:
di 13:00 - 17:15: Beginners

Lokaal teams: Lihos
Melbergstraat 1
3600 Genk

Speeldagen:
vr 13:30 - 17:15

Contact: Josiane Schalenbourg
Stationsstraat 29 bus 31
3600 Genk
Gsm: 0478 48 23 14
E-mail: Josiane Schalenbourg


Haspengouw


Lokaal: Zaal Panderosa
Hasseltsesteenweg 369
3800 Sint-Truiden
Tel: 011 68 27 92

Speeldag:
di 19:30 - 23:15

Contact: Piet Creemers
Zoutleeuwsesteenweg 104
3803 Sint-Truiden
Gsm: 0498 64 64 11
Tel: 011 68 10 88
E-mail: Piet Creemers


Holle Griet


Lokaal: Eetcafé Casino
Grote Markt 27
3290 Diest
Tel: 013 31 12 55

Speeldag:
do 19:00 - 22:30 Clubavond Niet rokers

Contact: Raymond Theys
Boudewijnvest 14
3290 Diest
Gsm: 0478 42 38 39
Tel: 013 31 23 77
E-mail: Raymond Theys


Lanaken


Lokaal: Cultureel Centrum
Aan de Engelse Hof 10
3620 Lanaken

Speeldag:
wo 19:30 - 23:15

Contact: Henri Simons
Hellingstraat 22
3620 Lanaken
E-mail: Henri Simons


M.B.C.L.


Lokaal: Zaal Orbis
Nicolaylaan 77
3970 Leopoldsburg

Speeldag:
ma 19:30 - 23:00

Lokaal: Taverne Torenhof
Dorpsstraat 6
3971 Heppen
Tel: 011 34 88 57

Speeldag:
di 19:30 - 23:00

Lokaal teams: CC Kaffee
Kastanjedreef 1
3970 Leopoldsburg
Gsm: 0477 27 26 41

Contact: Danielle Carmans
Lommelsesteenweg 305
3970 Leopoldsburg
Gsm: 0494 57 00 73
Tel: 011 34 44 33
E-mail: Danielle Carman


Molenheide


Lokaal: C.C. De Roepsteen
Sint-Trudoplein 12
3530 Helchteren
Tel: 011 60 34 00

Speeldagen:
di 13:45 - 17:15
wo 19:30 - 23:00

Contact: Godelieve Steensels
Vlasmeerstraat 4
3941 Eksel
Tel: 011 73 18 05
E-mail: Godelieve Steensels


Oeterse


Lokaal: Sonja's Café
Sint Lambertuskerkstraat 18
3680 Neeroeteren

Speeldagen:
di 19:30 - 23:00: clubavond
vr 14:00 - 17:30

Contact: Alida Segers
Ophovenstraat 7 bus 1
3670 Oudsbergen
Gsm: 0479 481 725
E-mail: Alida Segers


P.Eu.T.-P.e.U.T.


Lokaal: Kultuur en Sportcentrum Elckerlyc
Pastorijstraat 4
3500 Sint-Lambrechts-Herk
Tel: 011 31 15 95

Speeldag:
di 20:00 - 23:30

Contact: Marc Van Hoof
Kogelstraat 45
3590 Diepenbeek
Tel: 011 32 33 31
E-mail: Marc Van Hoof


Vriendenkring Kessenich


Lokaal: Meierstraat 46 b
3640 Kessenich

Contact: Jacky Gielen
Oude Baan 4A bus 02
3680 Maaseik
Gsm: 0476 61 65 88
Tel: 089 56 64 62
E-mail: Jacky Gielen


Westhoek


Lokaal: Taverne Drakar
Antwerpsesteenweg 129
3970 Leopoldsburg
Tel: 011 40 12 69

Speeldag:
do 19:30 - 23:00 niet-rokers

Contact: Anne-Marie Sieben
Veemarkt 9 bus 2
3290 Diest
Gsm: 0476 22 94 59
E-mail: Anne-Marie Sieben


West-Limburg


Lokaal: De Koorgalmen
Generaal De Wittestraat 4
3545 Halen
Tel: 013 31 12 55

Speeldag:
wo 19:30 - 23:00

Contact: Ivo Jacobs
Doelstraat 30
3545 Halen
Tel:013 44 20 12
E-mail: Ivo Jacobs

Oost Vlaanderen

Athena


Lokaal: De Eekhoorn (tramstatie)
Meerstraat 1
9070 Heusden
Tel: 09 239 93 07

Contact: Jean Stas de Richelle
Wegvoeringstraat 31
9230 Wetteren
Gsm: 0475 66 06 36
Tel: 09 369 88 92
E-mail: Jean Stas de Richelle

CR Artistique et Littéraire


Lokaal: Cercle Royal Artistique et Littéraire
Recollettenlei 3
9000 Gent
Tel: 09 223 15 89

Contact: Bridge Afdeling
Recollettenlei 3
9000 Gent
Tel: 09 223 15 89

Den Bruel


Lokaal: T.C. Den Bruel
Tempelstraat 6
9890 Asper
Tel: 09 384 36 49

Speeldag:
di 19:45 - 23:15

Contact: Frank Pauwels
Maalderijstraat 37
9700 Oudenaarde
Gsm: 0479 83 84 66
Tel: 055 61 46 17
E-mail: Frank Pauwels

Heusden


Lokaal: De Eekhoorn (tramstatie)
Meersstraat 1
9070 Heusden (O.-Vl.)
Tel: 09 239 93 07

Speeldagen:
wo 14:00 - 17:30
vr 20:00 - 23:30

Contact: Jacques De Boeck
Melkwegel 35
9070 Heusden
Gsm: 0475 36 50 30
Tel: 09 230 58 62
E-mail: Jacques De Boeck

K.A.Union-Sandeman


Lokaal: Sint Pieters Abdij
Kantienberg 5
9000 Gent
Tel: 09 222 05 13
E-mail: Club E-mail

Speeldagen:
ma 14:25 - 18:00: Tornooi
ma 19:30 - 22:30: Herhalingsles 2de jaars
ma 20:00 - 22:30: Les voor beginners
di 19:55 - 23:30: Tornooi
do 14:25 - 18:00: Tornooi
do 20:00 - 22:30: Les voor studenten
vr 19:25 - 20:00: Vervolmakingsles
vr 20:00 - 23:30: Tornooi
za 14:25 - 18:00: Viertallen of paren (naargelang aantal deelnemers)
zo 09:50 - 12:30: Elke 3de zondag aperitieftornooi

Contact: Werner Peeters
Ververijstraat 2
9070 Destelbergen
Gsm: 0487 97 31 69
E-mail: Werner Peeters

Kleintje Belooft


Lokaal: De Piramide
Moestuinstraat 22
9960 Assenede
Tel: 09 373 96 26

Speeldagen:
vr 19:30 - 23:00

Contact: Paula Dejaeger
Jan Van Hembysebolwerk 4 bus 601
9000 Gent
Gsm:0479 45 54 71
Tel: 09 344 74 52
E-mail: Paula Dejaeger

Merelbeke


Lokaal: Ontmoetingscentrum Flora (achter de kerk)
Floraplein
9820 Merelbeke-Flora
Tel: 0494 05 17 81

Lokaal Teams
Schaakhuis Caissa
Abrahamstraat 46
9000 Gent

Speeldagen:
do 19:30 - 23:15: iedereen welkom

Contact: Johan De Vos
Kouteren 7
9630 Zwalm
Gsm: 0487 47 70 54
Tel: 055 49 64 93
E-mail: Johan De Vos

Metis


Lokaal: Bridge Club Metis
Stationsstraat 230
9550 Herzele
Tel: 0476 48 25 62

Speeldagen:
di 19:30 - 23:00: niet-rokers
vr 19:30 - 23:00: niet-rokers

Contact: Marina Raes
Bevrijdingstraat 10
9550 Herzele
Gsm: 0476 48 25 62
Tel: 053 62 41 04
E-mail: Marina Raes


Zwijnaarde


Lokaal: Campus Zonnebloem
Hutsepotstraat 29
9052 Zwijnaarde
Tel: 09 221 91 10

Speeldagen:
ma 19:00 - 22:30

Contact: Lut Sergeant
Oude Gentweg 61
9840 De Pinte
Gsm: 0472 60 01 18
Tel: 09 222 74 67
E-mail: Lut Sergeant

Vlaams Brabant

Aarschot


Lokaal: Cafetaria Vinea
Poortveldenplein 7
3200 Aarschot
Gsm: 0476 61 65 88

Speeldag:
ma 19:30 - 23:00

Contact: Jean Hensen
Langdorpsesteenweg 190
3201 Langdorp
Gsm: 0487 86 48 37
Tel 016 56 74 91
E-mail: Jean Hensen


Begijntje


Lokaal: Pieterman Bridgeclub
Goudbloemstraat 28
3000 Leuven
Tel: 016 20 67 55

Contact: Michel Samson
Wijgmaalbroek 31
3018 Wijgmaal (Brabant)
Gsm: 0486 70 66 14
E-mail: Michel Samson


Bierbeek


Lokaal: Taverne De Miester
Bergstraat 10
3360 Bierbeek
Tel: 016 46 06 07

Speeldag:
ma 20:00 - 23:30

Contact: Danny Wuylens
Verbranden Toren 1
3360 Opvelp
Gsm: 0495 22 70 49
E-mail: Danny Wuylens


Elckerlyc


Lokaal: Snooker Center
Rode-Kruisplein 15
2800 Mechelen
Tel: 015 27 48 23
E-mail: Club E-mail

Speeldagen:
ma 13:45 - 17:15

Contact: Fred Jansen
Blaasveldstraat 189
2830 Tisselt
Tel: 03 866 02 56
E-mail: Fred Jansen


Forum


Lokaal: Jan-Van Ruusbroeckcollege
Forumlaan 4
1020 Laken
Tel: 02 270 06 27

Speeldag:
ma 19:45 - 23:30 Niet-rokers

Lokaal Teams: Hotel La Chaumière
Brusselsesteenweg 400
1730 Asse
Tel: 02 452 62 02

Contact: Erik Gerlo
Zwaluwstraat 15
1850 Grimbergen
Gsm: 0477 22 29 52
Tel: 02 252 09 90
E-mail: Erik Gerlo


Haacht


Lokaal: Sportcentrum Den Dijk
Dijkstraat 1
3150 Wespelaar
Tel: 016 46 11 46

Speeldagen:
wo 19:30 - 23:00
vr 13:30 - 17:10

Contact:Claudine Trautzsch
Kleine Ham 9
1830 Machelen
Gsm: 0474 71 87 58
E-mail: Claudine Trautzsch


Halse


Lokaal: Turncentrum Start 65
Octave de Kerckhove d'Exaerdestraat 214
1501 Buizingen
Tel: 02 380 95 05

Speeldagen:
ma 19:30 - 23:00 Niet-rokers
di 14:00 - 17:30 Niet-rokers
do 14:00 - 17:30 Niet-rokers
vr 14:00 - 17:30 Niet-rokers

Contact: Mark Pieters
Berendries 255
1502 Lembeek
Gsm: 0498 39 59 63
E-mail: Mark Pieters


Jan Kadodder


Lokaal: Parochiecentrum Sint-Augustinus
Clemenceaustraat 111
2860 Sint-Katelijne-Waver
Tel: 015 21 05 16

Speeldag:
ma 19:30 - 23:00 inschrijving vanaf 19:00

Contact: Francis Crauwels
Liersesteenweg 189
2860 Sint-Katelijne-Waver
Gsm: 0475 45 56 98
Tel: 015 63 06 17
E-mail: Francis Crauwels


Keerbergen


Lokaal: Body-World
Tinstraat 42
2580 Putte
Tel: 015 33 09 99

Speeldagen:
di 19:30 - 23:45
wo 13:30 - 17:45
vr 19:30 - 23:45

Contact:Jeannine Baumans
Mwami Mutaradreef 16
3140 Keerbergen
Gsm: 0479 36 16 03
Tel: 016 53 32 19
E-mail: Jeannine Baumans


Pajottenland


Lokaal: C.C. Den Horinck
Noorderlaan
1731 Zellik
Tel: 02 452 62 02

Speeldagen:
di 14:00
vr 14:00
di 19:30

Contact: Jacqueline Thollebeke
Spanjebergstraat 32
1700 Dilbeek
Gsm: 0475 28 13 55
Tel: 02 567 90 32
E-mail: Jacqueline Thollebeke


Pieterman


Lokaal: Pieterman Bridgeclub
Goudsbloemstraat 28
3000 Leuven
Tel: 016 20 67 55
E-mail: Club E-mail

Speeldag:
ma 14:00 - 17:30
di 19:30 - 23:00
wo 19:30 - 23:00
do 14:00 - 17:30
do 19:30 - 23:00
vr 20:00 - 23:30



Contact: Jos Celis
Onze-Lieve-Vrouwstraat 2
3020 Herent
Gsm: 0477 80 88 23
E-mail: Jos Celis


Westrand


Lokaal: Cultuurcentrum Westrand (Lou's Plek)
Kamerijklaan 46
1700 Dilbeek
Tel: 02 310 51 28

Speeldag:
do 20:00 - 23:45 aparte reeks voor beginners en recreanten

Lokaal teams: Ontmoetingscentrum Westrand
(Klaslokaal 3de verdieping)
Kamerijklaan 46
1700 Dilbeek
Tel: 02 310 51 28

Contact: José Deglinne
Nieuwstraat 22 bus 1
1745 Opwijk
Gsm: 0497 42 65 95
Tel: 052 52 62 85
E-mail: José Deglinne


Wobridge


Lokaal: Pastorij
Kleine Kerkstraat 15
1932 Sint-Stevens-Woluwe
Gsm: 0473 44 89 98
E-mail: Club E-mail

Speeldag:
di 19:45 - 23:00 (in het bridgelokaal)

Contact: Jan Meijer
Kraaienbroeklaan 49
1860 Meise
Gsm: 0497 80 30 05
Tel: 022 70 07 74
E-mail: Jan Meijer


Zennebridge


Lokaal: Cafetaria De Waterleest
Waterleestweg 12
1980 Eppegem
Tel: 015 61 58 90
E-mail: Club E-mail

Speeldagen:
di 13:30 - 17:00
do 19:30 - 23:00

Contact: Lily Gaudaen
Schaliënhofstraat 1
1980 Zemst
Gsm: 0472 85 47 34
Tel: 015 61 19 60
E-mail: Lily Gaudaen



West Vlaanderen

Aarsele


Lokaal: Bistro La Bohème
Vinktstraat 7
8700 Aarsele
Tel: 051 43 79 64

Speeldag:
do 19:30 - 23:00

Contact: Walter Van Keirsbulck
Jules Van Ooststraat 17
8700 Aarsele
Gsm: 0495 51 17 52
Tel: 051 63 30 91
E-mail: Walter Van Keirsbulck


Azalea


Lokaal: Azalea
Sint-Pietersgroenestraat 135
8000 Brugge
Tel: 050 31 40 45

Speeldagen:
ma 14:15 - 18:00
di 14:15 - 18:00

Contact: Jan Boi
Biekorfstraat 7
8000 Brugge
Gsm: 0479 19 95 36
Tel: 050 31 92 33
E-mail: Jan Boi


B.G.K.


Lokaal: Feestzaal Het Brugske
Watermolenwal 17
8501 Kortrijk-Heule

Speeldagen:
ma 19:30 - 23:00
di 13:45 - 17:30
vr 19:30 - 23:00

Contact: Ingrid Bortier
Sint-Jansplein 14B bus 31
8500 Kortrijk
Gsm: 0474 95 15 83
Tel: 056 37 26 50
E-mail: Ingrid Bortier



Blankenberge


Lokaal: Hotel Richmond
J. Van Maerlantstraat 79
8370 Blankenberge
Tel: 050 42 96 92
E-mail: Club E-mail

Speeldagen:
wo 19:30 - 23:15 Tornooi
za 14:00 - 18:15 Iedereen welkom

Contact: Joris De Donder
Kerkstraat 206 V1
8370 Blankenberge
Gsm: 0493 43 66 67
E-mail: Joris De Donder


Bouwbedrijf


Lokaal: Ibis Styles Kortrijk Expo
President Kennedypark 1
8500 Kortrijk
Tel: 056 20 06 87

Contact: Romain Hoornaert
Kerkstraat 85
8540 Deerlijk
Gsm: 0495 22 35 90
E-mail: Romain Hoornaert


Chaver


Lokaal: Koninklijke Roeivereniging
Waggelwater 4
8200 Sint Andries
Tel: 050 31 70 02

Speeldag:
do 19:30 - 23:30

Contact: Martien Mareel
Fazantenlaan 36
8210 Zedelgem
Gsm: 0484 76 78 40
Tel: 050 20 14 28
E-mail: Martien Mareel


De Palingbeek


Lokaal: Golf en Countryclub De Palingbeek
Eekhofstraat 14
8902 Hollebeke
Tel: 057 20 04 36

Contact: Geert Craeynest
Min.A.De Clercklaan 25
8500 Kortrijk
Gsm: 0475 64 77 76
Tel: 056 32 09 10
E-mail: Geert Craeynest


Dulcinea Jabbeke


Lokaal & Lokaal teams: Hotel Haeneveld
Krauwerstraat 1
8490 Jabbeke
Tel: 050 81 27 00

Speeldagen:
ma 19:30 - 23:00
di 14:00 - 17:30
wo 14:00 - 17:30: elke eerste wo. - viertallen
do 20:00 - 23:30
vr 14:00 - 17:30

Contact: Dirk Piepers
Herfstlaan 8
8200 Brugge
E-mail: Dirk Piepers



Flanders


Lokaal: Sportcentrum Laguna
Krommendijk 32
8301 Knokke-Heist
Tel: 050 53 03 33

Speeldagen:

wo 14:30 - 18:30
za 14:30 - 18:30

Contact:
Nadya Brandt
Kalvekeetdijk 53
8300 Knokke-Heist
Gsm: 0478 26 26 76
E-mail: Nadya Brandt


Knokke


Lokaal: Sportcentrum Laguna
Krommendijk 32
8301 Knokke-Heist
Tel: 050 63 04 80
E-mail: Club E-mail

Speeldag:

ma 19:30 - 23:00

Contact:
Martine Wentein
Paul Parmentierlaan 233 bus 1
8300 Knokke-Heist
Gsm: 0495 28 11 09
Tel: 050 60 99 31
E-mail: Martine Wentein


Koksijde Hof ter Hille


Lokaal 1: Hof Ter Hille Golf
Hof ter Hille straat 1
8670 Koksijde

Speeldag:

ma 13:45 - 17:15

Lokaal 2: Tennisclub
Zeelaan 72
8670 Koksijde

Speeldag:

vr 19:15 - 22:45

Contact: Gerd Van Den Steen
Oostduinstrandlaan 5
8670 Oostduinkerke
Gsm: 0485 68 66 28
Tel: 058 28 77 62
E-mail: Gerd Van Den Steen


Roeselare


Lokaal & lokaal teams: Dienstencentrum Schiervelde
Schierveldestraat 55
8800 Roeselare
Tel 051 24 60 50
E-mail: Club E-mail

Contact: Lieven Verstraete
Noorstraat 52 bus 33
8800 Roeselare
Gsm: 0473 94 90 46
E-mail: Lieven Verstraete


Saint Georges


Lokaal: Parc Saint Georges
Doorniksewijk 1
8500 Kortrijk
Tel: 056 22 20 08

Contact: Jean Saey
Meiweg 26
8500 Kortrijk
Gsm: 0474 83 58 04
Tel: 056 22 56 72
E-mail: Jean Saey


Torhout


Lokaal: De Biekorf
Steenveldstraat 2
8820 Torhout

Speeldag:

do 19:00

Contact: Paul Clement
Pescatorstraat 45
8450 Bredene
Gsm: 0470 54 48 49
E-mail: Paul Clement


Veurne


Lokaal: De Zonnebloem
Zuidstraat 67
8630 Veurne
Tel: 058 31 57 78

Speeldagen:
wo 13:30 - 17:00
do 19:30 - 23:00

Contact: Annick Renders
Marie-Joséstraat 64
8670 Koksijde
E-mail: Annick Renders


Vief Marke BC


Lokaal: Cafetaria OC Marke
Hellestraat 6
8510 Marke (Kortrijk)
E-mail: Club E-mail

Speeldag:
wo 19:00 - 22:30

Contact: Karel Vandamme
Kwadepoelstraat 19
8550 Zwevegem
Gsm: 0474 91 10 08
Tel: 056 19 53 11
E-mail: Karel Vandamme


Waregem


Lokaal: De Treffer (Stedelijk Zwembad)
Meersstraat 5
8790 Waregem
Tel: 056 60 07 43

Speeldagen:
di 19:45 - 23:15: niet-rokers
do 19:30 - 23:00: niet-rokers

Contact: Gino Verschueren
Gentsesteenweg 69 bus 11
8500 Kortrijk
Gsm: 0475 68 07 80
E-mail: Gino Verschueren


Witte Beer


Lokaal: Lokaal Witte Beer
Damse Vaart-Zuid 76
8310 Brugge
Tel: 050 50 03 55
Tel: 050 35 62 81

Speeldagen:
di 19:30 - 23:00: A & B reeks
vr 14:30 - 18:00

Contact: Paul Lamote
Waterhofstedestraat 15
8380 Zeebrugge (Brugge)
Gsm: 0473 62 17 64
Tel: 050 59 92 69
E-mail: Paul Lamote

    Voor mij is Bridge een familiegebeuren, zowel mijn grootouders, mijn ouders en ikzelf zijn bridgers met hart en ziel. Ieder spel is weer een andere uitdaging. Fantastisch.
    Anke Van den Bergh
Vlaamse Bridge Liga VZW (VBL)
Spanning. Ontspanning. Plezier. Vrienden. Passie… Bridge.
Contact

Huis van de Sport
4de verdieping
Boomgaardstraat 22b45
2600 Antwerpen

03 286 07 58